Every kReJzi day

16 maja 2013

SIEROTKA MARYSIA vs Zosia SAMOSIA alias dumna wieśniara

16 maja 2013

Fluo Bransy

16 maja 2013
sh3
Image-2
1

Przyznaję bez bicia – Zac mnie opętał. Dobrze mi z tym. Nie wiem jak to było, kiedy go nie było, choć z pewnością miałam mnóstwo czasu i siły…tej, fizycznej. Hmmm, no i mniej motywacji 🙂

Tymczasem nawet w życiu opętanej miłością matki przychodzą takie chwile, kiedy zdecydowanie należy zrobić coś dla siebie. Co by nie zwariować. W końcu hołduję teorii – szczęśliwa, zadowolona mama to szczęśliwe dziecko. Dlatego zamierzam kupić w końcu wiązania do wake’u, choć mam milion innych wydatków i długi. Dlatego też Kot sprawił mi prezent, co by mi się gęba uśmiechnęła. Dziękuję Kocie!


Bransoletki MISSIU nosi kilkoro celebrytów, m.in. kontrowersyjna, piękna mama – Anna Mucha. Teraz mam je także ja 🙂 Fakt, trochę przesadziłam z tymi fluo kolorkami, ale to powód, by dokupić trzecią – w nieco stonowanym kolorze (blue?).

Podoba mi się w nich to, że nie „majtają” się na wszystkie strony, co przy dziecku jest dużą wygodą. Są bardzo ładne i zwracają uwagę, także Zaczka. Bywa to przydatne:). No i cena jest w miarę przystępna, choć zapewne niektóre moje utalentowane koleżanki zrobiłyby mi takie cudeńka na szydełku własnoręcznie. Zachęcam oczywiście 🙂 – chętnie HAND MADE bransy przetestuję i opiszę.
Tymczasem ruszam na lans osiedlowo-wioskowy 🙂 see Yaaa! 

1 comment

Leave a comment