Do ojców córek. Czyli o tym, co zostanie na zawsze, choć zdarzyło się dawno.

21 sierpnia 2017

ExtreMama – NOWE PORZĄDKI

21 sierpnia 2017

Relacja z najbardziej wyczilowanej imprezy wszechczasów

21 sierpnia 2017

Najbardziej wyjątkowy człowiek świata skończył 5 lat. Zobaczcie jak bawiliśmy się świętując ten dzień <3

Oto relacja z SURF B-DAY Party Zachariasza.

Dziękujemy sklepowi SMYK za wodne harce <3

Wysoka PIONA dla Skimcity i Wake Farmy!

2 comments

  1. Pani synek wyglada jak Aniołek w tych włosach i te oczy… Prawdziwy przystojniak pani rośnie, oglądałam pani filmiki w ciazy i jak synek był malutki, teraz mój ma juz 1,5 roku 😉 ale ten czas leci. Macierzyństwo to ciężki kawałek chleba, ale tylko rodzic zrozumie ile w tym wysiłku przyjemności.
    Czytałam tez pani wpisy o jego trudnościach z mowa i jak czasem dzieci mu dokuczają, a tak w ogóle ci co piszą, ze pani synek ma autyzm to debile, bo przecież to bardzo kontaktowe dziecko, jak widać na filmach, wręcz antyautystyczne. Raczej do przodu przed rówieśnikami w pewnym sensie.

    Taka moja moze rada, oczywiście jeśli mozna, ze moze warto w perspektywie dalszych lat, zwłaszcza szkoły, bo tam dzieci sa naprawdę rożne, czasem złośliwe, zadbać zeby synek miał jakiegoś bliskiego mądrego przyjaciela, moze syna znajomych, ktory zna jego sytuacje i to moze pomoc, ze czasem obroni przed innymi i odstraszy te miej wychowane dzieci.

    1. Kochana, dziękuję 🙂 Zac świetnie sobie radzi i jest bardzo lubiany wśród rówieśników. A i starsze dzieci oraz dorośli są zwykle pod jego urokiem. Jednym słowem, zrobił się totalnie SOCIAL ANIMAL 😉 Nie ma kompleksów, co mnie bardzoc ieszy. A co do obrony … hmmm, jest duży i silny, ale uczę go nie używać tych atrybutów 😉 Pozdrowienia dla Was!

Leave a comment