AJFON ADDICT

6 stycznia 2014

TRENDOWO ZACZKOWO

6 stycznia 2014

Ruszaj w Alpy człowieniu

6 stycznia 2014

„Ledwo wrócili, a już znowu jadą!” – powiecie. „Burżuje!” – ktoś doda. „Zapraszamy z nami” – odpowiem grzecznie na jedno i drugie:) Byliśmy, sprawdziliśmy, rozkminiliśmy i chcemy zabrać Was ze sobą. Fuzja miłości do sportu i do rodziny, synergia Hangloose i Extremamy wchodzi w fazę wykonawczą. To będzie nasz rok. A skoro nasz, to i Wasz ma się rozumieć. Już zebraliśmy grupę przyjaciół, współpracowników, choć zapewne jeszcze wielu do nas dołączy. Z nami tak już jest – jak się już przyjdzie, to nie można odejść, nie można przestać. Nam razem z Wami też jest dobrze. Motywujecie, ciągniecie do góry, inspirujecie… Fakt, jeszcze czasem nie ogarniamy tak, jak byśmy chcieli. Winą za to obarczamy naszą „ułańską fantazję” i fakt, że mieszkamy na Warmii. Tu czas płynie inaczej. Inaczej też dociera się do ludzi. „Kto, jak nie my? kiedy jak nie teraz?” – nieprawdaż? 🙂 Do rzeczy zatem.

tak się można wygrzewać na przykład 🙂
Jedziemy do Livigno. Wiosną. Wyjeżdżamy 5-go kwietnia. Będzie idealnie, perfekcyjnie, po naszemu i Waszemu. Zapisujcie się, pytajcie, rozwiewajcie wątpliwości, bo to gorący czas we Włoszech i miejsc w pensjonatach nie ma dla wszystkich. Jesteśmy na etapie dogadywania się z Włochami, którzy najwyraźniej Karnawał mają przez cały rok, na wszystko mają czas.
Jeśli będzie jechało sporo małych dzieci, także będzie za nie jakaś opłata. Nie da się inaczej – przecież nie zabierzemy połowy autokaru za darmo. Nikt na tym nie straci, bo podczas tej długiej podróży weźmiemy pod uwagę wszystkie potrzeby najmłodszych pasażerów. Bądźmy w kontakcie. Piszcie na kontakt@hangloose.com.pl – chcemy wiedzieć ile Was jest. Wkrótce podamy więcej szczegółów. 
Wiosna, kwiecień to szalony, cudowny czas w Livigno. Jest ciepło, w górach można się opalać na leżakach, a jednocześnie białe szaleństwo kwitnie, bo stoki są optymalnie przygotowane. KAŻDY może w Livigno posmakować jazdy na deskach – dwóch lub jednej. Są trasy dla bardziej i mniej zaawansowanych. A jeśli jesteście rodzicami i martwicie się o Wasze dzieci? To przestańcie. To wyjazd rodzinny. Jeśli jeszcze nie wiecie – piękniejsza połowa Hangloose – Basia to wykwalifikowana przedszkolanka, ja także mam uprawnienia do opieki nad dziećmi. Co prawda Basia będzie wiosną w zaawansowanej ciąży, ale obie zadbamy o to, żeby zabrać z nami profesjonalną opiekunkę/przedszkolankę. Wasze dzieci codziennie posmakują nie tylko zabawy z innymi, ale też alpejskiego powietrza, nowej kultury i włoskich przysmaków (don’t worry – BOMBARDINO nie dostaną:P).
Jesteście ciekawi jak było w Livigno na początku grudnia? Proszę bardzo – posty na ten temat są TU. Relacje na FB znajdziecie TU.
Jestem w trakcie postprodukcji relacji video – zajawka do obejrzenia TU
W Livigno powstał także pierwszy odcinek programu EXTREMAMA – zajawka jest, a jakże
Najnowsze informacje, aktualności i zdjęcia wrzucamy natomiast TU!
Już 25-go stycznia chcemy się z Wami spotkać, żeby Wam trochę o Livigno opowiedzieć. Bęęęęęędzie naprawdę dobrze. A gdzie? W ML CLUB, Jeziorna 6, Olsztyn podczas HANGLOOSE & EXTREMAMA Livigno SHOW OFF party

2 comments

Leave a comment