11 sytuacji, które kocham (lub przynajmniej toleruję), choć kiedyś ich nie znosiłam

19 stycznia 2018

Lista urodowych skarbów dla każdej kobiety, więc pokażcie ten tekst facetom – prezenty np. na Walentynki

19 stycznia 2018

Naturalnie codziennie czyli naturalna pielęgnacja włosów. Testuję osobiście.

19 stycznia 2018
Lidia Piechota, Extremama, Kaja Hrynek
Lidia Piechota Extremama Prezenty na Walentynki
Lidia Piechota, Sattva, Extremama

Wcale nie jest tak, że wchodzę w każdy produkt jak w masło 😉 Podoba mi się, gdy osoba, która mi produkt poleca, jest pewna swego i ręczy za jakość. W tym wypadku jest to założyciel marki. Osobiście. Ha! I tak zawsze potrzebuję sprawdzić wszystko osobiście, ale liczy się dobry start. U mnie każdy na początku ma 100%. Wystarczy tego nie zepsuć.

Włosy to wizytówka. Nie tylko kobiety. Nawet jeśli na nie nie patrzysz, to i tak je widzisz. Jeśli ich nie ma, też to widzisz. Jeśli wyglądają jak siano, Twoja podświadomość to odbiera. Nic się na to nie poradzi.

Uwielbiam moje długie włosy i uwielbiam mój freestyle’owy styl życia. Żyję w pospiechu, bo szkoda mi czasu na prozaiczne czynności. Mogę na luzie spędzić 4 godziny w skateparku, ale wszelka pielęgnacja, jak dla mnie, powinna trwać najwyżej 5 minut. Dlatego nie jest łatwo mnie przekonać do długoterminowych zabiegów pielęgnacyjnych. Pewnie, że nieco się to zmieniło, odkąd prowadzę program „Beauty Ekspert” w TVN Style, ale i tak zadań w głowie nie mam mniej. Czasu na zabiegi beauty zatem także nie ma dużo.

Tym bardziej polecam Wam ten film o tym jak w domu zadbać o włosy. Tak, żeby były po prostu ładne i zdrowe. Bez udziwnień, sztucznych specyfików czy bolesnych zabiegów. Przy okazji, przy tym, co widzicie w filmie, można poczuć się egzotycznie i odpłynąć w najprawdziwszej ajurwedyjskiej medytacji. Aromaty i przyjemność stosowania są niezaprzeczalnie na najwyższym poziomie.

Jeśli chcecie pomedytować dbając o włosy w super naturalny sposób, mam dla Was rabat 15% na szampon, odżywkę i oleje, które widzicie w filmie. Ceny są przystępne, wiec warto się skusić. Kod promocyjny to LIDIAPROMO – korzystajcie na zdrowie!

Tu wrzucam linki do produktów:

olej regeneracyjny – mój faworyt

olej na cebulki włosów

szampon mango – LOVE!

odżywka mango

Dajcie znać jak się Wam podoba taka propozycja. Przy okazji, w filmie bierze udział uroczy duet – Zac & Wiura <3

Leave a comment