LIDIA

Mam na imię Lidia. Jestem mamą Zachariasza. Samodzielną mamą, która właśnie uczy się funkcjonowania w pełnej rodzinie.

Do tej pory wychowywałam Zachariasza sama. Mimo to, sporo podróżowaliśmy, uprawialiśmy sporty i poznawaliśmy nowych ludzi. Zac niedługo skończy 5 lat. Dziś nie jesteśmy sami i chętnie opowiadamy o codziennych zdarzeniach z życia naszej rodziny.

Dzięki temu, jak ułożyło się moje życie, potrafię przekuwać słabości w siłę. Cieszę się każdym dniem i chętnie dzielę się z Wami dobrą energią. W tym tkwi nasza moc. Mimo trudności, idziemy dalej. Razem. Żyjemy w zgodzie i harmonii, choć świat pędzi i bywa skomplikowany.

Pływam na wakeboardzie, jeżdżę na rolkach i snowboardzie. Zac towarzyszy mi w tych aktywnościach oraz podróżach po Polsce i świecie. Wychowuję Zachariasza w zgodzie z naturą i własnym przekonaniem, że każdy ma prawo do oryginalności i swoich opinii.

„Całe życie” pracuję w mediach i właśnie to uwielbiam robić. Jestem dziennikarką, prezenterką TV, blogerką, vlogerką. Zac towarzyszy mi w zdobywaniu kolejnych zawodowych szczytów 😉 Filmuję nasze przygody i zgrabnie o nich piszę na blogu EXTREMAMA.

Okazuje się, że codzienność jest pełna powodów do zachwytu i uśmiechu, a pozornie błahe sprawy dodają nam energii na długie godziny, dni i tygodnie. Rzecz w tym, żeby umiejętnie korzystać ze swojego potencjału i nie kłócić się z własnym ego.

Chcesz poczuć się dobrze w swojej skórze, we własnym życiu, ze swoimi „codziennościami”?

Witamy. Zapraszamy. Zarażamy 😉

Extremama Another Love

—————————-

manager.lidiapiechota@gmail.com