LIDIA

Mam na imię Lidia. Jestem mamą Zachariasza. Samodzielną mamą, która od zawsze przekuwa słabości w siłę.

Mój syn Zachariasz i ja sporo podróżujemy, uprawiamy sporty i poznajemy nowych ludzi. Zac właśnie skończył 7 lat. Chętnie opowiadamy o naszej barwnej codzienności i spotkaniach z kolorowym światem.

Dzięki temu, jak ułożyło się moje życie, potrafię codziennie dostrzec coś pozytywnego. Cieszę się każdym dniem i chętnie dzielę się z Wami dobrą energią. W tym tkwi nasza moc. Mimo pozornych trudności, idziemy dalej. Razem. Żyjemy w zgodzie i harmonii, choć świat pędzi i bywa skomplikowany.

Pływam na wakeboardzie, jeżdżę na rolkach i snowboardzie. Zac towarzyszy mi w tych aktywnościach oraz podróżach po Polsce i świecie. Wychowuję Zachariasza w zgodzie z naturą i własnym przekonaniem, że każdy ma prawo do oryginalności i swoich opinii.

„Całe życie” pracuję w mediach i właśnie to uwielbiam robić. Jestem dziennikarką, prezenterką TV, blogerką, vlogerką. Zac towarzyszy mi w zdobywaniu kolejnych zawodowych szczytów 😉 Filmuję nasze przygody i zgrabnie o nich piszę na blogu EXTREMAMA.

Okazuje się, że codzienność jest pełna powodów do zachwytu i uśmiechu, a pozornie błahe sprawy dodają nam energii na długie godziny, dni i tygodnie. Rzecz w tym, żeby umiejętnie korzystać ze swojego potencjału i nie kłócić się z własnym ego.

Chcesz poczuć się dobrze w swojej skórze, we własnym życiu, ze swoimi „codziennościami”?

Witamy. Zapraszamy. Zarażamy 😉

Extremama Another Love

—————————-

lidiapiechotateam@gmail.com