HANGLOOSE ziooom! – „Książka pod żaglami”

24 lipca 2013

Playschool Coctail Party czyli pierwsze urodziny Zachariasza :)

24 lipca 2013

Lidia & Lidia czyli MAMINE stajl

24 lipca 2013

Odkryłam ją niedawno… Oczywiście przez przypadek, bo „fejs” pełny jest tego typu profili, stron, firm, rzemieślników itp. Rzadko mam czas przyjrzeć się dokładnie co oferują, produkują… Żałuję, ale zwyczajnie schodzi to na dalszy plan. Tak się jednak zdarza, że coś lub ktoś przykuwa naszą uwagę bardziej niż inni … Stylem pisania, ciekawym zdjęciem, kolorami … Tak właśnie było z torbą made by Mamine.pl . Kolory, wielkość, materiał … – to jest to … przykuła moja uwagę. Poza tym, okazuje się, że Mamine to Lidka, która tworzy z miłości do swoich dzieci. To wystarczyło na początek. Wymieniłam z nią na razie 2 maile i wiem, że każdy kolejny będzie jeszcze bardziej przyjazny. Wiem, że Mamine trafi do Waszych serc tak, jak trafiła do mojego. Wiem też, że potrzebuje Waszej aprobaty i opinii o jej twórczości. Dlatego o niej piszę.

http://sklepmamine.blogspot.com/2013/07/k-o-n-k-u-r-s.html

Spośród śliczności Mamine wybrałabym kilka … – dla siebie torbę, dla Zac’a muchę, dla córki koleżanki miniówkę … i pewnie coś jeszcze. Są naprawdę ładne i oryginalne.

A jeśli chcecie poznać Lidkę z Mamine, odwiedźcie jej bloga – http://sklepmamine.blogspot.com/ lub profil na FB Mamine.pl

Już wkrótce nawiążemy współpracę, bo przecież co dwie Lidki, to nie jedna 🙂

1 comment

Leave a comment